Image

Foto sinu seinal

Üks hea foto on midagi, mis tekitab tundeid, mis paneb sind mõtlema, mis paneb tööle fantaasia ja viib sind rännakule. Üks hea foto paitab silma ja puudutab hinge. Üks hea foto on ka suurepärane sisekujunduselement, mis aitab luua meeleolu. 
Me pakume Sulle võimalust kaunistada ka enda kodu sein hea fotoga.

Fotosid on ju miljoneid, miks just mikromaailma foto?

Mikromaailma foto on midagi erilist, midagi kordumatut, mille sarnast Sa naljalt mujalt ei leia. Selle fotožanri harrastajate vähesus annab Sulle kindlustunde, et Sinu seinal olev foto on eriline ja sarnast Sa naabrite seinalt ei leia. 

Kes prindib?

Sinu soovide täimisel teeme koostööd firmaga Minu Print OÜ, kelle trükikvaliteeti hindavad kõrgelt väga paljud fotograafid. Meie käest on võimalik saada kõike seda, mida nad oma kodulehel http://www.minuprint.com/ pakuvad. Teeme piltide kättesaamise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks - Sul tuleb vaid vajutada  pildi juures olevat nuppu "osta pilt", valida pirintimise tehnika ja suurus ja ongi valmis. Loomulikult saame Sind valikul ka nõustada.
Me kasutame küpsiseid

Kasutame veebilehel küpsiseid, tagamaks Sulle maksimaalselt hea kasutajakogemus. Küpsis on väike tekstifail, mis on salvestatud veebilehe serveri kõvakettale. Seda faili ei saa väärkasutada programmide käivitamiseks ega arvuti nakatamiseks viirustega. Küpsised on antud üksnes Sinu käsutusse ja neid saab lugeda ainult selle domeeni veebiserver, kust küpsis Sulle välja anti. Üks põhilisi küpsisefaili otstarbeid on Sinu aja säästmine. Kui näiteks Sa kohandad veebilehte või lehitsed seda, siis järgmistel külastustel tuletab küpsis veebilehele meelde spetsiifilise info Sinu eelistuste kohta. See lihtsustab asjassepuutuva sisu kuvamist, hõlbustab veebilehel navigeerimist jne. Kui Sa veebiserveri poole uuesti pöördud, saab varem sisestatud infot uuesti lugeda, nii et Sul on hõlpsam kasutada neid veebilehe funktsioone, mida Sa juba varem kohandanud olid..