KUTSU MEID KÜLLA

Kas tead, et meile meeldib jagada seda, millest me ise oleme innustunud? Kui Sa seda enne ei teadnud, siis nüüd tead. Meile meeldib jagada oma teadmisi, õnnestumisi, rääkida sellest, kuidas pildid on sündinud. Meile meeldib rääkida oma teest mikromaailma juurde ning sellest, millist tehnikat on võimalik kasutada, et teha selliseid mikromaailma kuuluvaid pilte. 
 
Kui Sul on soov meid külla kutsuda, et sellest mikromaailmast rohkem teada saada või hoopis soovid näiteks oma koduõppel olevatele lastele pakkuda huvitavat mikroskoobitundi, või on sul misiganes teistsugune soov meiega kohtuda? Siis kirjuta meile ja vaatame, kuidas saame teineteisele kasulikud olla.
 
Sa võid kirjutada otse Reigole, tema tegeleb meil külaskäikudega ja on selline jutukam. :)
Reigo meiliaadress on: reigo.reimets@gmail.com 
Kui eelistad helistamist, siis Reigo tel. number on 5650-4672
Image
Image
Me kasutame küpsiseid

Kasutame veebilehel küpsiseid, tagamaks Sulle maksimaalselt hea kasutajakogemus. Küpsis on väike tekstifail, mis on salvestatud veebilehe serveri kõvakettale. Seda faili ei saa väärkasutada programmide käivitamiseks ega arvuti nakatamiseks viirustega. Küpsised on antud üksnes Sinu käsutusse ja neid saab lugeda ainult selle domeeni veebiserver, kust küpsis Sulle välja anti. Üks põhilisi küpsisefaili otstarbeid on Sinu aja säästmine. Kui näiteks Sa kohandad veebilehte või lehitsed seda, siis järgmistel külastustel tuletab küpsis veebilehele meelde spetsiifilise info Sinu eelistuste kohta. See lihtsustab asjassepuutuva sisu kuvamist, hõlbustab veebilehel navigeerimist jne. Kui Sa veebiserveri poole uuesti pöördud, saab varem sisestatud infot uuesti lugeda, nii et Sul on hõlpsam kasutada neid veebilehe funktsioone, mida Sa juba varem kohandanud olid..